voorstelling

Festival met vele soorten Jazz, Soul en Balads
29e Goois Jazz Festival
- datum
- za 10 mrt
- aanvang
- 17:00
- genre
- muziek
- zaal
- Spant!
kaartprijzen:
- prijzen:
- € 45,00 - Normaal
Vanaf donderdag 8 maart is het uitsluitend mogelijk kaarten te kopen aan de balie van Spant! Indien het Rabobank Goois Jazzfestival nog niet is uitverkocht, kunt u op de avond zelf ook kaarten kopen.
Het Rabobank Goois Jazzfestival is uitgegroeid tot een van de grootste indoor Jazz Festivals in Nederland. Ook dit seizoen presenteert Kiwanis Club Naarden samen met Spant! weer een groot festival waarbij de opbrengst volledig is bestemd voor goede doelen; dit jaar zijn dit Wereldouders en Metakids.
Voor de 29e editie van dit festival wordt weer een breed programma verwacht met grote namen. Candy Dulfer & Band is één van de grote namen en met haar recente album “Crazy” is zij nu wel de meest bekende Saxofoniste ter wereld. Verder Ntjam Rosie, Ruben Hein , Erica Yong en de Braziliaanse zangeres Ceumar.
website: www.gooisjazzfestival.nl
Video
- Deze video:
U heeft geen JavaScript. Het is daardoor niet mogelijk video's te bekijken.
Spant! tipt ook
-
VanVelzen
- The Rush Of Life
vrijdag 15 februari | 20.15 uur
-
Proeftijd II try-out
- De Wereldband
zondag 20 mei | 20.15 uur
VanVelzen
- The Rush Of Life
vrijdag 15 februari | 20.15 uur
Proeftijd II try-out
- De Wereldband
zondag 20 mei | 20.15 uur

