Theatercollege

Lia van Bekhoven

Leven (en lijden) met de Britten

De ‘Nederlandse Londense’ Lia van Bekhoven

Wat draag je op een tuinfeest van Buckingham Palace? Hoe vergaat het de Britten sinds Brexit en hoe kom je als correspondent aan verhalen? 
Lia van Bekhoven verhuisde eind jaren zeventig naar Londen. Britse huizen hadden vloerbedekking in de wc en prins Charles moest nog aan zijn eerste huwelijk beginnen. Sindsdien versloeg ze, onder meer voor de NOS en Vrij Nederland, alle politieke en sociale ontwikkelingen in het land. Van de vredesonderhandelingen in Noord-Ierland, de dood van prinses Diana en de opkomst van Harry Potter tot de uittreding uit de EU. De vraag naar het wel en wee van de royals was de meest constante. 

In ‘Leven (en lijden) met de Britten’ praat deze ‘Nederlandse Londense’ ons tongue in cheek bij over hoe zij Nederland en België van verhalen voorziet en hoe de Britten zijn en wat ze op dat tuinfeest in Buckingham Palace aanhad.

vrijdag 4 december
€29,50Podium twee20:15u
Binnenkort
Informatie start kaartverkoop
  • 'Vriend' vanaf 31 mei om 09:00u
  • 'Regulier' vanaf 5 juni om 09:00u

Garderobe en drankje inbegrepen bij prijs.

Onze tips

woensdag 13 mei 20:15

Emma Kok

Never Lose Hope

Neem contact op met de theaterkassa

Je avond uit start al bij het kiezen van je stoel. Heb je vragen over tickets, rang of placering, of wil je advies over een voorstelling? Stuur ons een bericht of bel. We helpen je meteen verder voor een zorgeloze theaterbeleving.